O nás

Historie společnosti

O vánocích roku 2005 jsem hledal na českém trhu sedací pytel jako dárek pro mojí sestru.
Od přátel žijících v zámoří jsem věděl, že je to velice rozšířený, pohodlný a moderní způsob sezení. Nabídka prodejců však byla velmi tristní.
Nakonec jsem jeden beanbag po velikém pátrání pořídil a ihned jsem si začal klást otázky:
Proč je tak drahý, proč je tak neforemný, proč není označen jako ostatní nábytek, proč z něho uniká výplň a proč musím čekat na jeho výrobu měsíc ??

Jako odpověď jsem otevřel designové studio ve Dvoře Králové nad Labem, jež se specializuje na výrobu, vývoj a testování sedacích pytlů a vaků.
Díky veliké textilní tradici tohoto města, nebyl problém najít vhodné spolupracovníky, jež by výrobu zvládli v maximální kvalitě.
Během tvrdé roční práce s profesionály z módního a nábytkářského průmyslu se nám společně podařilo změnit obsah slova "beanbag" z neforemného pytle na designový, kvalitní a funkční nábytek, jež je vhodný do každého interiéru.

V dubnu 2007 jsme dokončili první kolekce sedacích pytlů a registrovali pro ně ochranou známku:Bag4U (bag for you), neboli "pytel pro vás".

Naším cílem a posláním je pod touto značkou nabízet vždy kvalitní výrobky a služby, tak aby jste s nimi byli vždy maximálně spokojeni.

Jan Zajíc
majitel společnosti