taburet Dot Color - béžový  taburet Dot Color - žlutý  taburet Dot Color - oranžový  taburet Dot Color - světle červený  taburet Dot Color - tmavě červený  taburet Dot Color - růžový  taburet Dot Color - bordó  taburet Dot Color - světle zelený  taburet Dot Color - zelený  taburet Dot Color - tmavě zelená  taburet Dot Color - tmavě zelená II.  taburet Dot Color - světle modrý  taburet Dot Color - modrý  taburet Dot Color - tmavě modrý  taburet Dot Color - švestková  taburet Dot Color - hnědá  taburet Dot Color - světlá oliva  taburet Dot Color - tmavá oliva  taburet Dot Color - světle šedý.  taburet Dot Color - antracitový  taburet Dot Color - černý 

Kolekce: Dot Color

cena

1 190 Kč s DPH

designer: Bag4U team

Látkový taburet "Dot Color" je ideálním spojencem křesílka " Bag4U Color ". Velmi dobře si spolu rozumí. My víme proč.
Jsou to pěkní lenoši...

barvy

růžová, béžová, zelená, červená, oranžová, žlutá, středně a tmavě modrá, středně zelená, maskáč, antracit, světlá a tmavá oliva, bordó a mnohé další ...
tip: objednejte si zdarma vzorník materiálů a barev sedacích pytlů

rozměry a váha

rozměry: průměr 50 cm x 35cm, hmotnost: 2 kg

materiál

Látka: 100 % polyester s vnitřní pogumovanou stěnou pro vysokou pevnost. Plněno polystyrenovými kuličkami nejmenší velikosti.

údržba

Potah sedacího křesla není snímatelný a není určen k praní, či chemickému čistění. Úržba se provádí pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění postačí nasypat na vlhkou houbu trochu pracího prášku.

Objednej

VZORNÍKY BAREV A METERIÁLŮ

Sedací pytle Bag4U vyrábíme v mnoha barevných a materiálových variacích.
Rádi vám ušijeme sedací pytel v barvách jež si sami vybere, neváhejte a nechte si zdarma zaslat vzorník materiálů a barev.

Objednávka vzorníku

 

CO JE TO BEANBAG

První beanbag (sedací pytel, sedací vak) byl navržen italskými designéry Paolini, Gatti a Teodoro pro společnost Zanotta již v roce 1969. První sedací pytel nesl a nese jméno Sacco.
Sacco se stalo velmi oblíbeným, neboť se jednalo o první "křeslo", jež se tvarovalo libovolně podle potřeb sedícího. Sacco je vyrobeno z koženky a je naplněné, tak jako všechny naše výrobky, předpěněným kuličkovým polystyrenem.

Díky masové produkci beanbagů mnoha firem především z USA (26 mil. prodaných kusů), se staly sedací pytle běžnou součástí studentských pokojů, stylových obývacích pokojů a pronikly do mnoha míst veřejného prostoru.

Neváhejte! Revoluce v sezení a relaxování začíná i u nás. PRÁVĚ TEĎ ! SIT DOWN PLEASE...