sedací pytel Circle - béžový   sedací pytel Circle - žlutý   sedací pytel Circle - oranžový   sedací pytel Circle - světle červený   sedací pytel Circle - růžový   sedací pytel Circle - bordó   sedací pytel Circle - světle zelený   sedací pytel Circle - zelený   sedací pytel Circle - tmavě zelená   sedací pytel Circle - tmavě zelená II.   sedací pytel Circle - modrý   sedací pytel Circle - tmavě modrý   sedací pytel Circle - hnědá  sedací pytel Circle - hnědá  sedací pytel Circle - světlá oliva  sedací pytel Circle - tmavá oliva  sedací pytel Circle - světle šedý.  sedací pytel Circle - antracitový  sedací pytel Circle - černý 

Kolekce: Circle

cena

3 990 Kč s DPH

designer: Bag4U team

Sedací pytel Circle je určen k ležení i sezení. Je ideální do studentských pokojů .
Je čas dát sbohem sezení na koberci nebo sedačce.

rozměry a váha

rozměry: průměr 110 cmx 30 cm, hmotnost: 6 kg

materiál

Látka: 100 % polyester s vnitřní pogumovanou stěnou pro vysokou pevnost. Plněno polystyrenovými kuličkami nejmenší velikosti.

barvy

růžová, béžová, zelená, červená, oranžová, žlutá, středně a tmavě modrá, středně zelená, antracit, světlá a tmavá oliva, bordó a mnohé další ...
tip: objednejte si zdarma vzorník materiálů a barev sedacích pytlů

údržba

Potah sedacího křesla není snímatelný a není určen k praní, či chemickému čistění. Úržba se provádí pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění postačí nasypat na vlhkou houbu trochu pracího prášku.

doporučujeme

Ke každému sedacímu pytli doporučujeme objednat náhradní náplň polystyrenových kuliček pro doplnění sedáku.
Při objednání náplně spolu se sedacím pytlem obdržíte náhradní náplň za zvýhodněnou cenu a navíc ušetříte nové poštovné a balné.

 

Objednej

VZORNÍKY BAREV A METERIÁLŮ

Sedací pytle Bag4U vyrábíme v mnoha barevných a materiálových variacích.
Rádi vám ušijeme sedací pytel v barvách jež si sami vybere, neváhejte a nechte si zdarma zaslat vzorník materiálů a barev.

Objednávka vzorníku

 

CO JE TO BEANBAG

První beanbag (sedací pytel, sedací vak) byl navržen italskými designéry Paolini, Gatti a Teodoro pro společnost Zanotta již v roce 1969. První sedací pytel nesl a nese jméno Sacco.
Sacco se stalo velmi oblíbeným, neboť se jednalo o první "křeslo", jež se tvarovalo libovolně podle potřeb sedícího. Sacco je vyrobeno z koženky a je naplněné, tak jako všechny naše výrobky, předpěněným kuličkovým polystyrenem.

Díky masové produkci beanbagů mnoha firem především z USA (26 mil. prodaných kusů), se staly sedací pytle běžnou součástí studentských pokojů, stylových obývacích pokojů a pronikly do mnoha míst veřejného prostoru.

Neváhejte! Revoluce v sezení a relaxování začíná i u nás. PRÁVĚ TEĎ ! SIT DOWN PLEASE...