sedací pytel Color - béžový   sedací pytel Color - žlutý   sedací pytel Color - oranžový   sedací pytel Color - světle červený   sedací pytel Color - tmavě červený   sedací pytel Color - růžový   sedací pytel Color - bordó   sedací pytel Color - světle zelený   sedací pytel Color - zelený   sedací pytel Color - tmavě zelená   sedací pytel Color - tmavě zelená II.   sedací pytel Color - modrý   sedací pytel Color - tmavě modrý   sedací pytel Color - švestková  sedací pytel Color - hnědá  sedací pytel Color - světlá oliva  sedací pytel Color - tmavá oliva  sedací pytel Color - světle šedý.  sedací pytel Color - antracitový  sedací pytel Color - černý 

Kolekce: Křeslo Color

cena

3 490 Kč s DPH

designer: Izzo Tahirovič & Bag4U team

Řada sedacích křesel "Color" je určena pro aktivní a odvážné lidi.
Zářivé barvy rozsvítí váš interiér a přinesou do vašeho interiéru léto i v zimě.
Sedací křesla Bag4U Color lze používat i v exteriéru. Musí však být umístněny na pevné a suché podložce.

barvy

růžová, béžová, zelená, červená, oranžová, žlutá, středně a tmavě modrá, středně zelená, maskáč, antracit, světlá a tmavá oliva, bordó a mnohé další ...
tip: objednejte si zdarma vzorník materiálů a barev sedacích pytlů

rozměry a váha

rozměry: 90 x 80 x 80 cm, hmotnost: 8 kg

materiál

Látka: 100 % polyester s vnitřní pogumovanou stěnou pro vysokou pevnost. Plněno polystyrenovými kuličkami nejmenší velikosti.

údržba

Potah sedacího křesla není snímatelný a není určen k praní, či chemickému čistění. Úržba se provádí pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění postačí nasypat na vlhkou houbu trochu pracího prášku.

doporučujeme

Ke každému sedacímu pytli doporučujeme objednat náhradní náplň polystyrenových kuliček pro doplnění sedáku.

Při objednání náplně spolu se sedacím pytlem obdržíte náhradní náplň za zvýhodněnou cenu a navíc ušetříte nové poštovné a balné. Objednej

VZORNÍKY BAREV A METERIÁLŮ

Sedací pytle Bag4U vyrábíme v mnoha barevných a materiálových variacích.
Rádi vám ušijeme sedací pytel v barvách jež si sami vybere, neváhejte a nechte si zdarma zaslat vzorník materiálů a barev.

Objednávka vzorníku

 

CO JE TO BEANBAG

První beanbag (sedací pytel, sedací vak) byl navržen italskými designéry Paolini, Gatti a Teodoro pro společnost Zanotta již v roce 1969. První sedací pytel nesl a nese jméno Sacco.
Sacco se stalo velmi oblíbeným, neboť se jednalo o první "křeslo", jež se tvarovalo libovolně podle potřeb sedícího. Sacco je vyrobeno z koženky a je naplněné, tak jako všechny naše výrobky, předpěněným kuličkovým polystyrenem.

Díky masové produkci beanbagů mnoha firem především z USA (26 mil. prodaných kusů), se staly sedací pytle běžnou součástí studentských pokojů, stylových obývacích pokojů a pronikly do mnoha míst veřejného prostoru.

Neváhejte! Revoluce v sezení a relaxování začíná i u nás. PRÁVĚ TEĎ ! SIT DOWN PLEASE...