Sedací pytel Hruška - bílá 101   Sedací pytel Hruška - béžová 102   Sedací pytel Hruška - žlutá 103   Sedací pytel Hruška - oranžová 105   sedací pytel Hruška - růžová 106   Sedací pytel Hruška - červená 107   Sedací pytel Hruška - sv.zelená 109  onmousemove=   sedací pytel Hruška - tmavě modrá 114   sedací pytel Hruška - bordó 115   sedací pytel Hruška - hnědá 116   sedací pytel Hruška - černá 124   sedací pytel Hruška - tmavě zelená 28   sedací pytel Hruška - zlatá 130   sedací pytel Hruška - stříbrná 131  

Kolekce: Hruška


cena

3 190 Kč s DPH

designer: Bag4U team

Volnou inspirací pro sedací pytel Hruška byl legendární sedací vak od Zanotta, jež je evergreenem na poli sedacích pytlů a vaků.
Bylo však co vylepšovat...
Nový uzávěr pro doplňování polystyrenových kuliček, zcela jiný tvar tvar pro lepší posez a trojité švy, dali naší Hrušce jedinečné schopnosti. Nechte se o nich převědčit i vy.

určení

Sedací pytel "Hruška" doporučujeme pro osoby do 180 cm výšky, nebo pro děti. Pro dospělé doporučujeme sedací pytel Color, neboť má širší opěradlo a poskytuje tak lepší oporu pro záda.
Díky snadné údržbě syntetické usně využijete hrušku i v silně namáhaných prostorách.

rozměry a váha

rozměry: 80 x 80 x 70 cm, hmotnost: 7-8 kg

materiál

Syntetická useň. Plněno polystyrenovými kuličkami nejmenší velikosti.

údržba

Potah sedacího křesla není snímatelný a není určen k praní, či chemickému čistění. Úržba se provádí pouze vlhkou houbou.

správné sezení

Pro pohodlné a zdravé sezení před každou změnou polohy chytněte v horní části sedací pytel a nřepte jej. Sedací vak se pak lépe vytvaruje přesbně podle vás.

doporučujeme

Ke každému sedacímu pytli doporučujeme objednat náhradní náplň polystyrenových kuliček pro doplnění sedáku.

Při objednání náplně spolu se sedacím pytlem obdržíte náhradní náplň za zvýhodněnou cenu a navíc ušetříte nové poštovné a balné. Objednej

VZORNÍKY BAREV A METERIÁLŮ

Sedací pytle Bag4U vyrábíme v mnoha barevných a materiálových variacích.
Rádi vám ušijeme sedací pytel v barvách jež si sami vybere, neváhejte a nechte si zdarma zaslat vzorník materiálů a barev.

Objednávka vzorníku

 

CO JE TO BEANBAG

První beanbag (sedací pytel, sedací vak) byl navržen italskými designéry Paolini, Gatti a Teodoro pro společnost Zanotta již v roce 1969. První sedací pytel nesl a nese jméno Sacco.
Sacco se stalo velmi oblíbeným, neboť se jednalo o první "křeslo", jež se tvarovalo libovolně podle potřeb sedícího. Sacco je vyrobeno z koženky a je naplněné, tak jako všechny naše výrobky, předpěněným kuličkovým polystyrenem.

Díky masové produkci beanbagů mnoha firem především z USA (26 mil. prodaných kusů), se staly sedací pytle běžnou součástí studentských pokojů, stylových obývacích pokojů a pronikly do mnoha míst veřejného prostoru.

Neváhejte! Revoluce v sezení a relaxování začíná i u nás. PRÁVĚ TEĎ ! SIT DOWN PLEASE...